Prykson Fisk i KOKO dołączają do Visioners Label

Prykson Fisk i KOKO dołączają do Visioners Label

 

Dociekliwi fani rapu pewnie już to wiedzą, ponieważ raperzy od kilku dni zajawiają temat na swoich społecznościówkach. 

 

Już na początku czerwca, po oficjalnym launchu labelu i ogłoszeniach o dołączających artystach było wiadomo, że jako wytwórnia mamy szerokie plany i będziemy się rozpychać na rynku w walce o Waszą uwagę ;). I zgodnie z zapowiedziami PONO dzieją się właśnie duże rzeczy. Do wytwórni dołączają poważni gracze :D. 

 

Pierwszym z nich jest Aleksander „Prykson Fisk” Antoszuk,  reprezentant Renegatów Funku, pochodzący z Siedlec beat-boxer i MC z charakterystycznym szorstkim flow, bestia w studiu i na scenie. Prykson ztj. Fred Flin100ner to postać, która w ostatnich miesiącach budzi ogromne emocje i uznanie branży, po wydaniu własnym sumptem EPek, na których nie brakuje różnorodnych motywów jazz-rapu, lo-fi i bum-bapu. Aż nie możemy się doczekać jakie karty teraz wyłoży na stół, bo w Visioners planuje wydać swój pierwszy legalny, debiutancki długogrający album.  

 

Kolejnym nowym artystą w labelu jest KOKO, a właściwie Bartłomiej Kołodziejczyk, którego mogliście usłyszeć na naszym launch party – WIR WYDARZEŃ. KOKO to pochodzący z Mszany Dolnej raper, współzałożyciel składu Świadome Sny,  łączący staroszkolne podejście do muzyki z nowymi brzmieniami. Bartek od końca sierpnia intensywnie pracuje w naszym labelowym studio nad swoim debiutanckim albumem. PONO u Winiego wspominał, że Chłopak namiesza, więc na pewno warto obserwować na bieżąco naszego nowego Zawodnika.

 

 

Wytwórnia Visioners obejmuje swoich artystów kompleksową opieką w zakresie projektowania, komunikacji i planowania ich wydawnictw oraz bookingu koncertów.

Zamknij
×

Koszyk