Wigor Mor. W.A. bez granic – singiel „No limit” już w sieci!

Wigor Mor. W.A. bez granic – singiel „No limit” już w sieci!

Na kanale Visioners TV wylądował właśnie klip do utworu “No limit”, na feacie z Grizzlee’m, soSpecial i DJ Haem, singla promującego solowy projekt Wigora “1978”. Przy okazji premiery artysta zdradza, czego słuchacze mogą spodziewać się po nowym materiale. Nowy singiel już online! W czerwcu do Visioners Label dołączył Wigor, ikona warszawskiej sceny i legendarny członek składu Mor W.A., który na stałe wpisał się do kanonu polskiego hip-hopu.

 

Korzenie Wigora to przywilej, a zarazem ogromna odpowiedzialność wobec wymagań słuchaczy pamiętających złotą erę polskiego rapu. Już teraz wiadomo, że nadchodząca premiera “1978” będzie ukłonem w stronę bardziej doświadczonych słuchaczy, a nowi znajdą na niej niezłą dawkę nowoczesnych patentów, m.in. dzięki zaproszonym gościom. “1978, to mój solowy album, na którym nie zabraknie nowoczesnego spojrzenia oraz klasycznych numerów.

 

“Nie ważne w jakim stopniu dotykają nas ograniczenia, ważne żeby nie zapominać o tym, że mamy prawo dokonywać wolnych wyborów, a szersza świadomość to klucz do tego, aby uwolnić swój umysł od ograniczeń.”

 

Na płycie pojawi się wielu ciekawych producentów, DJów oraz raperów. Artystów, z którymi do tej pory nie pracowałem.” – pisze Wigor na swoim oficjalnym fanpage’u. Słowa Wigora potwierdza skład na “No limit”. Wokal Grizzlee’a w refrenie, znanego z East West Rockers, powoduje, że numer szybko wpada w ucho dzięki melodyjności. Z kolei mocne brzmienie wyprodukowane przez duet soSpecial i cuty, które zapewnił DJ Haem, przypominają o ulicznym rodowodzie artysty. Sam kawałek to historia człowieka, który żyje w czasach, w których na każdym kroku ktoś lub coś próbuje go kontrolować i ograniczać. Wigor, uważa jednak, że “Nie ważne w jakim stopniu dotykają nas ograniczenia, ważne żeby nie zapominać o tym, że mamy prawo dokonywać wolnych wyborów, a szersza świadomość to klucz do tego, aby uwolnić swój umysł od ograniczeń.”

 

Tym przesłaniem Wigor zapowiada “1978”. Premiera albumu “1978” została zaplanowana na rok 2019, a klip dostępny jest serwisie Youtube pod linkiem: https://youtu.be/DkRSst-Cp-E

 

Zamknij
×

Koszyk