Witam w Visioners Label

Witam w Visioners Label

Zaczynamy

W ciągu przeszło dwudziestu lat istnienia na polskiej scenie hip-hopowej PONO udało się uzbierać sporo perełek wydawniczych. Jednak jednym z najważniejszych albumów jest stosunkowo świeża produkcja pod znaczącym tytułem “Wizjoner”. Czemu właśnie ten krążek był tak istotny w jego karierze i czemu o niej tu piszemy? Bo był początkiem nowego etapu, który jak mówi Rafał “trwa do dziś i ciągle ewoluuje”. Z kontynuacji tej wizji artysty powstał label Visioners “Z jednej strony to marka, a z drugiej inicjatywa, u podstaw której leży uświadomienie odbiorcom, że nie dzielimy rapu na starą i nową szkołę, tylko na dobry i zły”.

 

„Z jednej strony to marka, a z drugiej inicjatywa, u podstaw której leży uświadomienie odbiorcom, że nie dzielimy rapu na starą i nową szkołę, tylko na dobry i zły.”

 

– Pono

 

Oczywiście Rafał Poniedzielski – to nie samotny jeździec. Na Instagramie @visionerslabel można zobaczyć, którzy raperzy dołączyli do składu i co ciekawego szykują. Nowe płyty – to już oficjalne. Informacje o datach ich premier będą ogłaszane w niedalekiej przyszłości.

 

 

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Visioners (@visionerslabel) Sie 5, 2019 o 1:22 PDT

Zamknij
×

Koszyk